CiderNations The Belgian Cider

CiderNations The Belgian Cider is een ambachtelijke cider uit Antwerpen van appels uit de Belgische fruitstreek Haspengouw (20cl / 8,3% alc.)

Lees meer...
Aantal: 24

Eigenaren Dirk en Ingrid maken drie ciders in Antwerpen, alle gemaakt van Jonagold. Geen echte ciderappel, maar wie een goede maker is, kan ook daarvan een volwassen cider maken.

 

Van de drie soorten die ze maken, is door Ciderwinkel alleen The Belgian Cider geselecteerd waaraan een 'stroopje' van gember en citroen is toegevoegd. Deze heeft een vollere smaak, maar is toch droog als een brut cider. Dirk en Ingrid houden namelijk niet van zoete ciders.

 

In Antwerpen leveren ze succesvol aan meer dan tachtig horecazaken, waarbij het fijne formaat van 20cl een voordeel is, bijvoorbeeld voor kleine koelkasten of als je niet te veel alcohol wilt drinken.... The Belgian Cider is namelijk aan de hoge kant voor cider (8,3% alc.)

 

In New York wonnen ze onlangs medailles met hun cider, tijdens de jaarlijkse Ciderweek, één van de ciders op het CiderFeast NYC werd Cider of the year.

0 sterren op basis van 0 beoordelingen